Dnes má meniny: Hedviga Zajtra: Lukáš
Zverejňovanie zmlúv, faktúr a objednávok  

Predpoveď počasia

Počasie Ostrý Grúň online


Aktuálne oznamy

Zobraziť všetky oznamy

Anketa

Zúčastnili by ste sa zájazdu na Vianočné trhy v Nitre sojené s divadelným predstavením v divadle Andreja Bagara?
 

 

   

Hurá do knižnice!!!

12.09.2013 10:24

Do našej knižnice pribudli nové knižné tituly. Knižnica sa rozrástla o knihy z vydavateľstva Evitapress : Sukničkár, Ja ti to vrátim, Slzy otcov, Až keď bude mama triezva, Ozvem sa, keď budem šťastná, Slúžka.

Medzi ďalšie tituly patria knihy od spisovateľov ako Astrid Lindgren, Bosco, Wilson, Shalom, Brahmachari alebo James. Všetky knihy sú dostupné v Obecnej knižnici v Ostrom Grúni, tak nečakajte dlho a príďte si ich vypožičať, prečítať a ponoriť sa do sveta kníh, vychutnať si ich čaro a príjemne si oddýchnuť.

„ Ivana a Tomáš Vidovci žijú naoko v šťastnom manželstve. Nemajú núdzu o peniaze, Tomáš je vplyvný muž, a keď si po čase nájde milenku, napadne mu hrozná myšlienka, že by sa mohol svojej manželky pohodlne zbaviť, aby nemusel prechádzať rozvodovým šialenstvom. Problém je v tom, že jeho bodyguard je do Ivany tajne zamilovaný a všetko urobí tak, aby fingovanú nehodu prežila. Ivana odíde do zahraničia, no túžba po pomste ju stále prenasleduje ....“ (Vita Jamborová, Ja ti to vrátim) – tak ako aj tento knižný titul, aj ostatné nájdete v našej knižnici, tak hor sa do čítania! 

Prajeme pekný čitateľský zážitok.

Autor: Denisa Bieliková