Nové byty v Ostrom Grúni - prihláška záujemcov

24.06.2014 13:33

Obec Ostrý Grúň si je vedomá nedostatkom prístupného bývania pre mladých občanov obce ako i pre ľudí z blízkeho okolia. Obecné zastupiteľstvo na čele so starostkou obce prijalo uznesenie na realizáciu výstavby nájomného bývania. Obec zároveň chce zachovať dedinský ráz obce a nechce stavať viacposchodové paneláky. 

Obec má pripravené viaceré štúdie výstavby zástavby rodinných domčekov, prípadne výstavbu bytového domu s maximálne jedným poschodím. Cieľom je vystavať prístupné bývanie dedinského charakteru, ku ktorému bude mať majiteľ celoživotný vzťah a nebude len prechodným riešením jeho bytovej otázky.
V tomto roku chce obec pripraviť komplexnú projektovú dokumentáciu za účasti širokej verejnosti. Výstavba sa bude realizovať v časti areálu materskej školy. Starostka obce zvolá najneskôr v  septembri tohto roka verejné zhromaždenie, kde predstaví viaceré varianty výstavby s cieľom zistiť názory občanov obce. Na obrázkoch môžete vidieť vizualizáciu návrhu, na ktorom sa však stále pracuje a nie je konečnou variantou.

V prípade záujmu o nájomné bývanie
dedinského charakteru
v Ostrom Grúni
vyplňte formulár, ktorý sa nachádza v prílohe
a zašlite na obecný úrad poštou, osobne alebo mailom na Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .

alt
alt
alt
alt
alt
alt

 

komentáre  

 
-2 # Katarína Marušková 2016-04-28 17:02
Krása,nádhera som milo prekvapená.Len kedy by to asi tak malo byť?Dúfam že čoskoro.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať